Fundusze europejskie Samorząd Województwa Wielkopolskiego Unia Europejska
polski english
MENU
rotator aluminium 5
50 lat
Aluminium Konin

drukujO nas

 
Impexmetal SA Aluminium Konin rozpoczęła działalność w 1966 roku od produkcji aluminium pierwotnego. Był to pierwszy krok na drodze sukcesywnego rozwoju firmy. Wzrost popytu na produkty aluminiowe spowodował uruchomienie w 1972 roku produkcji wyrobów walcowanych.

Większość produktów Aluminium Konin używana jest w przemyśle motoryzacyjnym, opakowaniowym, elektrotechnice i budownictwie.

Możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa przekraczają 80 tys. ton wyrobów walcowanych rocznie.  Oferujemy szeroki zakres blach i taśm walcowanych na gorąco i na zimno z aluminium i stopów aluminium.
Oferta produkcyjna w pełni odpowiada oczekiwaniom  klientów, zarówno w przypadku wyrobów standardowych, jak i w przypadku bardzo indywidualnych rozwiązań. Impexmetal SA Aluminium Konin dostarcza klientom produkty najwyższej jakości.

Proces produkcji kontrolowany jest przez nowoczesne systemy komputerowe, a doskonale wyszkolony personel gwarantuje spełnienie najwyższych wymagań klientów. Nasi inżynierowie nieustannie pracują nad efektywnością procesów wytwarzania, a także nad rozwojem produktów i dostosowaniem ich do stale rosnących oczekiwań rynku.

Gotowe wyroby dostarczamy do klientów w zaplanowanym miejscu i czasie.
Służby handlowe i marketingowe Impexmetal SA Aluminium Konin koncentrują swoje wysiłki na zapewnieniu wysokich standardów obsługi klienta.
© COPYRIGHT 2015 Impexmetal SA

NIP 525-00-03-551, Numer KRS 0000003679 Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy KRS. Wysokość kapitału zakładowego 80 000 000,00 PLN, 
Wysokość kapitału wpłaconego 106 305 710,00 PLN.
Fundusze europejskie Samorząd Województwa Wielkopolskiego Unia Europejska
Realizacja: WR Consulting